Korektury e-vydání Hry o trůny

⋅ Napsal(a)

Od podzimu letošního roku (2012) má nakladatelství Talpress v plánu začít postupně vydávat jednotlivé díly ságy Píseň ledu a ohně od G. R. R. Martina ve formě e-knih.

Angrandir, tvůrce chystaného elektronického vydání Hry o trůny, mě oslovil s tím, že by rád do tohoto vydání zapracoval opravy chyb, na které jsme při čtení přišli. Jako například v diskuzi. A jelikož to myslí vážně, vytvořil pro to i speciální prostor, kam můžete chyby a své návrhy na opravy reportovat.

Korektury Hry o trůny

veřejný přístup pro pasivní uživatele (+ případné mailová registrace, kde vám bude vytvořen vlastní účet):
jméno: ice
heslo: fire

DŮLEŽITÉ – vycházejte z vázaného 2. vydání (2011), podle kterého se e-kniha připravuje! Pokud ho nemáte a chcete pomoci, pošlete chyby sem do diskuze, někdo, kdo to má, to kdyžtak porovná.

Reportujte překlepy i evidentní věcné chyby, prostě všechno, o čem je jasné, že by v knize mělo být jinak. Aktivní přispěvatelé mají šanci, že budou na konci procesu odměněni ;-)

Záměr, dobrovolnický princip a vše další je pěkně popsáno přímo Angrandirem na té stránce dole.

Prosím, pokud zastáváte názor, že by to měla být práce Talpressu a odmítáte se na tom spolupodílet jinak než formou rejpání apod., zdržte se komentářů. Prostě to ignorujte. Budu to hlídat mnohem víc, než tu minulou diskuzi. To se týká i přílišného odbíhání od tématu apod.

Díky všem!