Bugy

upraveno 20. října 2012 v Všeobecná diskuze

Seznam bugů, provizorium, zároveň text funkcí fora

2456

Komentáře

  • upraveno 30. srpna 2012
    No já bych dal i nějaký vertikální oddělovač mezi levý (články) a pravý (diskuzní forum, pinterest) sloupek. Z erbů rodů si dost dobře nedokážu představit, že by to vypadalo dobře...
  • No já myslel něco nevýraznýho, spíš kontury zlovlka apod. Nebo třeba Skřetův řetěz :-)

    vertikální oddělovač pořád zvažuju, opět je to o nějakém grafickém nápadu...
  • Nevim no, je třeba zkoušet co vypadá dobře, někdy stačí úplná prkotina... možná by stačilo pravý sloupek rozlišit tak, že bude na čistě bílém pozadí, nebo naopak na tmavším.
  • upraveno 31. srpna 2012
    Tak mám skoro přeložené to téma, tady co nevím jak přeložit (pokud tě něco napadne tak napiš):
    #: lib/activation.php:100
    msgid "Change permalink structure?"
    msgstr ""

    #: lib/activation.php:102
    msgid "Update permalink structure?"
    msgstr ""

    #: lib/activation.php:108
    msgid "Change permalink structure to /%postname%/"
    msgstr ""

    #: lib/activation.php:113
    msgid "Change uploads folder?"
    msgstr ""

    #: lib/activation.php:115
    msgid "Update uploads folder?"
    msgstr ""

    #: lib/activation.php:121
    msgid "Change uploads folder to /assets/ instead of /wp-content/uploads/"
    msgstr ""

    #: lib/widgets.php:14
    msgid "Footer"
    msgstr ""

    #: lib/widgets.php:31
    msgid "Roots: vCard"
    msgstr ""

    #: lib/widgets.php:58
    msgid "vCard"
    msgstr ""

    #: templates/page-header.php:17
    #, php-format
    msgid "Daily Archives: %s"
    msgstr ""

    #: templates/page-header.php:19
    #, php-format
    msgid "Monthly Archives: %s"
    msgstr ""

    #: templates/page-header.php:21
    #, php-format
    msgid "Yearly Archives: %s"
    msgstr ""

    #: templates/page-header.php:25
    #, php-format
    msgid "Author Archives: %s"
    msgstr ""
  • hmm, to je vesměs takový úvodní nastavení při aktivaci vzhledu. Nikdo jiný se s tím nesetká.

    14,58,31 jsou widgety wordpressu v administraci. Akorát ty archivy ted nevim, kde se používaj. ono se to ukáže. Koukám, že už jsi to tam asi i nahrál, páč se mi to pod rukama počeštilo :-)
  • No, nahrál, moc na překládání toho nebylo :).
  • jj, proto jsem to taky moc neřešil :-)
  • a pro jistotu ještě tady
  • v notifikačních mailech (odebírám ze zpráv) je asi nějaká chybka, něja se to tam odřádkovává a taky s češtinou občas...
  • Můžeš to prostim tě screennout?
  • Tak jsem to několikrát otestoval, něco zkusil a mně už se to odesílá správně, bez zalamování a žádný rosypaný čaj. Tak snad už to bude v pořádku.
  • tak mi pošli PMku, jsem línej si měnit notifikace a něco si posílat :-)
  • hm... taky se ti po odhlášení zobrazuje prázdná stránka? -- jsem se odhlásil a musel jsem se přihlásit přes komentáře na http://if.ischiam.cz
  • jj, moje chyba, moc jsem zakomentovával :-)
  • upraveno 2. září 2012
    hm... co se právě stalo? proč je všechno ve starým tematu? :)
  • to nevim, nic jse rozhodně nedělal :-)
  • No já jo, snažil jsem se změnit styl spoiler.less, co jsem si neuvědomil, že se generuje custom.css.... uff, hlavně že to máš zalohovaný.
  • aha, to mi nedošlo tě upozornit. Já vim, že by se s custom.css podle návodu nemělo pracovat, ale pro rychlost práce to bylo nejlepší. Pak to přesunu do příslušnýho souboru less
  • ok... a já si říkal -- "What have I done?" :)
  • no aspon jsem pochopil, proč tam autor říká, nikdy nepoužívejte custom.css :) radši jsem to tedy zálohoval do icefire.less
  • Jo, taky jsem nevěděl, že je to ten soubor co se generuje. S LESS jsem nikdy nedělal, jediné co vím je, že se z toho generuje CSS, kdy se generuje a jak :)... no už i to vím. Jak jsem vytvářel styl na spoiler, tak jsem jen zkopíroval code.less, trošku upravil a přidal import v bootstrap.less, o víc jsem se nestaral :)
  • tak jsem asi vyřešil problém s lokalizací data. přidal jsem do translation.php (nevěděl jsem kam jinam, správně by asi měl být local.php)
    setlocale(LC_ALL,'cs_CZ.UTF-8', 'czech', 'cs');
    zdroj:http://vanillaforums.org/discussion/15948
    a kupodivu pomohlo :-) ideálně jsem chtěl slovní měsíce zrušit, ale nedokázal jsem zobrazovat měsíc jednou číslicí, vždy tam byla ještě navíc ta nula.
  • A já to do teď dělal takovým složitým způsobem, který jsem tu ani neimplementoval kvůli pozdjším updatům :D. A ono to jde tak jednoduše :-)
  • koukal jsem :-) taky jsem na ten 4krokový návod přišel, ale to pmi přišlo šílený.
  • Jo, to byl přesně ten návod, mně to na locale funguje automaticky bez jakýchkoliv změn, tady to nefungovalo, tak jsem vygooglil takové šílené řešení :).
  • upraveno 7. září 2012
    Párkrát už se mi zobrazil na webu tento warning (if.ischiam.cz):
    Warning: curl_setopt(): CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in /data/www/www_ischiam_cz/if/wp-content/plugins/automatic-youtube-video-posts/class/curl.php(272) : eval()'d code on line 1 Warning: curl_setopt(): CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in /data/www/www_ischiam_cz/if/wp-content/plugins/automatic-youtube-video-posts/class/curl.php(272) : eval()'d code on line 
  • jop, vim o tom, snad to zmizí přesunem k tomu C4 hostingu, kde IF běží - tam mají CURL knihovnu na žádost přístupnou.
  • jj, asi to bude tou knihovnou
  • Udělám prostor na současném hostingu C4 a nainstaluju to tam načisto - jen se bojim, abych to tam moc nezatížil, už ted jim to tam Drupal vytěžuje velmi výrazně - ale tak když tam nebue návštěvnost ta to snad bude ok.

Přidat komentář

bolditalicunderlinestrikecodeimageurlquotespoiler