Bugy

upraveno 20. října 2012 v Všeobecná diskuze

Seznam bugů, provizorium, zároveň text funkcí fora

12346»

Komentáře

  • to tam nemám, to maj asi ti co otázku položili, což?
  • Už asi podruhý jsem si všiml malé nefunkčnosti oznamování nových příspěvků K Testeři jsi přidal koment (paulcz) a mě se to nerozsvítilo oranžově...
  • Hm.. zajimavé, to se mi nikdy nestalo.

    btw poslední pulhodinu drbu do toho pluginu LatestCommented, takže když zapomenu např středník, tak nefunguje stránka. To jen, aby bylo jasno kdo to způsobuje.
  • Montezuma3Montezuma3 Karstark ☼
    upraveno 19. října 2012
    Taky vám poskakuje text na hlavní stránce fóra? Jak jsou v tabulce pod sebou jednotlivé diskuze, tak když na jednu z nich najdu kurzorem, tak se krom hover změní i vykreslení textu, anti-aliasing. Je zvláštní, že to nedělají všechny položky. Třeba Testeři a Jon randí s Ygritte jsou v pořádku.
  • Jo všiml jsem si toho, ale je to téměř neviditelné, alespoň u mě.

    btw asi budou uživatelé stejně nuceni si změnit nick, protože pokud budou chtít změnit nastavení v profilu a klinout na save, tak jim v tom bude vanilla bránit (pokud mají v nicku nepovolené znaky)...
  • Mně tam nic neposkakuje...
  • btw asi budou uživatelé stejně nuceni si změnit nick, protože pokud budou chtít změnit nastavení v profilu a klinout na save, tak jim v tom bude vanilla bránit (pokud mají v nicku nepovolené znaky)...
    tam pude o toho flankera co? Co tomu přesně vadí? A půjde jim vůbec vygenrovat heslo, nebo je budeme muset řešit tindividuálně?
  • upraveno 19. října 2012
    Vygenerovat heslo? Není třeba, protože je ve sloupci HashMethod nastavené 'Random', tak se při pokusu o přihlášení zobrazí takový hint, který uživatele nasměruje, aby si vytvořil nové heslo (odešle na e-mail zprávu, která bude odkazovat na vytvoření nového hesla). Nick nebude třeba zadávat, takže by to mělo být v pohodě. Problém nastane, až bude chtít změnit nastavení ve svém profilu. Jde např. o flankera (stačí, aby si odstranil tečku z nicku), gepeta (uvozovky, mezera) a nejvíc mě pobavil uživatel "Arttu d´Charo Pán Hvězdného třpytu", ten musí odstranit diakritiku, tu čárku ´ a taky mezery... no a ještě k tomu přesahuje povolenou délku nicku :) No a mnoho dalších (jsou povoleny pouze písmena, čísla a podtržítko).

    btw to jaké nepovolené znaky má uživatel v nicku se mu zobrazí po kliknutí na Uložit.
  • Přispěl jsem do http://if.ischiam.cz/forum/discussion/37/detailator

    ale diskuze se vůbec neoznačila jako nová, neposunula se nahoru...
  • upraveno 20. října 2012
    To protože ji někdo potopil (možná jsem to byl já :D)
    Už jsem ji vynořil, po novém komentáři by měla být zas nahoře.
  • aha, nebo já - takže to potopení je globální? Já žil v domnění, že se týká uživatele.
  • No potopit diskuzi běžný uživatel nemůže, takže je to globální.
  • Embed komentů na webu trochu blbne - při logování či registraci neotevře popup okno, ale cpe se do toho vnitřku. Zatím nevim co s tim, jen jsem přes css dal min-height. Ale v ne-chrome prohlížečích se to zas chová jinak. Asi blbě načítá skripty, nebo nevim. Budu hledat.
  • Chtěl jsem hostům a členům odebrat práva na Aktivity, ale nefachá to, pořád se to tam vrací... takže už to lidi začínaj používat. Tak leda to zakázat v db, ale nevim...
  • Tak je to větší problém, vůbec nefunguje úprava práv pro role.
  • upravuji tedy oprávnění přímo v db
  • Tak se zase odpojily statistiky, najednou to přestalo před pár dny fachat. Předpokládám, že samo od sebe, co? Asi nějakej bug u vanilly...
  • Jo taky jsem si všiml, mají to nějaké dodrbané.
  • paulcz napsal(a):

    Jo taky jsem si všiml, mají to nějaké dodrbané.

    bla bla bla
  • @paulcz @Montezuma3
    Montezuma3 napsal(a):

    paulcz napsal(a):

    Jo taky jsem si všiml, mají to nějaké dodrbané.

    bla bla bla
    bla bla bla
  • šel by ten nápis "zobrazit předchozí citaci/skrýt předchozí citaci" v citaci udělat menším písmem? Třeba stejně velké jako jsou ty funkce dole v rohu (Citovat, Zmínit,..)
  • šel, zmenším.

Přidat komentář

bolditalicunderlinestrikecodeimageurlquotespoiler