Migrace dat

upraveno 20. října 2012 v Všeobecná diskuze
Tato diskuze byla vytvořena spojením komentářů z Styluji, styluješ, stylujeme....
13»

Komentáře

  • Jinak k těm media gallery - tam by asi bylo dobrý, kdybych to naimportoval jako články do wordpressu, co? Ty bys tak mohl vlastně jen tu diskuzi pak napojit na ten článek...
  • Jj, a body tam nemám dávat žádné? Jenom odkaz na článek?
    No já myslím, že i když článek nemá body, tak by měl mít záznam v field_data_body, ale pravděpodobně se pletu -- a bohužel už se nemůžu podávat, co bylo napsané v "Co posloucháš???"
  • vydrž, já web zkusím zprovoznit.

    A udělám tedy ty články z media gallery ve wp. Body tam asi klasicky - co tam dáváš? X znaků v plaintextu + odkaz na ten článek?
  • co tam dáváš? X znaků v plaintextu + odkaz na ten článek?
    jo, přesně tak
  • upraveno 27. října 2012
    Takže krom těch 3 jsem to vytvořil - vysměs tam ani moc popisky nejsou, nebo jen pár slov. Později doplním celý obsah a tedy fotografie.

    Ty zbylé tři:
    51160 Píseň ledu a ohně
    51180 Přál bych si, aby se regionální mistrovství republiky (regional) v Brně konalo spíše?
    51228 Co posloucháš???

    u prvních dvou vůbec nevim o co jde. 51180 je asi nějaká anketa, pryč s ní. 51160 pryč s tím. Tak prosím vytvoř jen 51228 a bez popisku - to je čistě forum topic, který asi vůbec neměl popisek.
  • ok, Co posloucháš už je vytvořeno :)
  • Dal jsem na http://ifold.ischiam.cz/ starý web, ale nějak se mi ho nedaří rozběhnout (.htaccess problém) tak, snad ho nepotřebujeme :-)

Přidat komentář

bolditalicunderlinestrikecodeimageurlquotespoiler