Styluji, styluješ, stylujeme...

upraveno 20. října 2012 v Všeobecná diskuze

Montezumův návrh, at nemusíš čekat :-)

PS: To je asi markdown, že? Tomu bych se rád vyhnul, sám ho neumim a ještě to učit ostatní. Už takhle mi nadávali za HTML :-)

18910111214»

Komentáře

  • nefunguje, a nefunguje to ani tady
  • upraveno 26. října 2012
    Jo mě to taky nefunguje, ale nefunguje mi to jen tady (if.ischam.cz) na icefire.cz mi to funguje v pořádku.
  • ne
  • hmm, tak nejde no, víc už pro to udělat neumim. At lidi neblbnou a prostě tam vrazej jednoduchej jpg. Všechny ty facebooky apod jim taky nic jinýho nevezmou... :-)
  • Podle času v aktivitě v mém profilu byl čas 22:48 když jsem nahrál na ostrém webu poslední png které se bez problému načetlo, vzápětí jsem jej zkusil nahrát i zde a už to nešlo. V tu dobu tu @paulcz psal, že přišel na to, proč mizí ty knihy. :-??
  • divný že to je rozjetý v obojim. Já jsem vesměs vše měnil jen na ostrym. Sem jsem překopíroval snad jen tu větší velikost náhledových avatarů na 100px, ale to už je dlouho...
  • spíš asi jestli @paulcz v tu chvíli něco nezměnil. Proto jsem napsal kdy se to změnilo a co se v tu chvíli dělo.
  • upraveno 27. října 2012
    Já jsem rozhodně nezasahoval do kodu (ani do configu), jen do pluginů (a to do UserHasRead + Whosonline), takže asi třeba vyzkoušet vypnout. Oprvadu si nepomatuju, že bych do něčeho jiného zasahoval (to jenom, když jsme to chystali ve čtvrtek a ve středu)
    btw proč mizí knihy -- na to jsem přišel taky zde, vždy nejdřív zkouším zde, než začnu dělat něco na ostrým icefire (pokud to není úplná banalita), takže fakt netuším co to způsobuje, zkusím to pogooglit ;)

Přidat komentář

bolditalicunderlinestrikecodeimageurlquotespoiler