Detailátor

upraveno 20. října 2012 v Všeobecná diskuze
image
2

Komentáře

  • upraveno 13. září 2013
    Tak to moc nepomohlo, halvně to rozbilo ten odkaz, to nejdůležitější :-)

    paulcz okomentoval(a) Infotext pro uživatele



    Pro presmerovani na

    diskuzi klikni na nasledujici odkaz:

    http://if.ischiam.cz/forum/discussio

    n/comment/868#Comment_868



    Pekny den!

  • Hm.. ale co s tím? Jak je možné, že to najednou rozbilo i ten odkaz? Teď když to vrátím zpět tak to bude zase ok? Vždyť to je úplně absurdní :D
  • BTW zkoušeli už jsme, jeslti to dělá to samé na icefire.ischiam.cz? Možná je to tam ok, kdyžtak si tam zkus nastavit zasílání upozornění v nějaké kategorii a já tam zkusím něco napsat...
  • ještě jsem udělal jeden pokus tady a zdá se, že jsem na to přišel! Problém byl s mým mailem alek@icefire.cz. Dal jsem tam pracovní a je to ok - počítám, že bude ok i diakritika, tak jí klidně vrať.

    Z icefire mi to zatím nepřišlo, ale tam mám taky alek@icefire.cz, tak to bude asi blbě.
  • tak je to tak, zase blbě. Čili problém je u mého icefire.cz mailu, který mám někde u hostingu C4 - tam bude asi zakopaný pes. Tudíž to prosím vratme zpět na diakritiku a dále to neřešme :-)
  • upraveno 22. října 2012
    ok, jdu tam vrátit diakritiku :)

    edit: done, snad to bylo ono.
  • máš tam:
    Pěkná den!
    :-)

    jinak ok
  • :) opraveno
  • co se týče češtiny, ještě jsem tam kdysi někde narazil na:

    Pozvat lidi ke koverzaci
    Máš mošnost být informován o aktivitě v jednotlivých kategoriích.

    (a já musím dostylovat zprávy, které se nějak rozsypaly :-)
  • upraveno 24. října 2012
    Jn, je to tam nějaké rosypané, asi tu opravím ten bug při kliknutí na bookmarks/inbox/notification ať vidíme, jak to vypadá...
    edit: tak už to funguje, řekl bych, že to vypadá ok.
  • já dneska objednám ten hosting, takže budeme mít kdyžtak nový prostor - pořád jsem to zdržoval páč s tím vlastně asi započne přesun domény a já sjsem strašně nerozhodnej, jestli jí přesouvat nebo jen směrovat z C4 na BB :-)
  • No to já neznám "cons" a "pros", takže asi neporadím. Nicmeně mi přijde přesměrování zbytečný...
  • No c4 je takova ustupova varianta. Třeba bude i tohle na BB velký. Neumim to na zatezi 3 lidi odhadnout. Proto to váhání. Ale jo presunu to.
  • Jo jinak pokud máte nějaké připomínky nebo narazíte na nějakou chybu, tak samozřejmě sem s tím. Vždycky něco opravím a něco jinýho tim rozbiju :-)
  • jo mimochodem bys měl zase omezit lazy load na tom chystaném icefire. Nevím jak se to omezuje :)
  • právě jsem to udělal - snad - já blbec si to sice do trella napsal, ale nenapsal si to konkrétně, takže jsem to ted lovil. Je to totiž hodně prasácky, ale líp to neumim :-)
  • aha, jak koukam, tak to nakonec v trellu mam :-)
  • upraveno 25. října 2012
    No mě to nějak nefunguje. Když jsem na hlavní straně tak jo, ale pokud kliknu např. na přvní stránku "Zima se blíží...", tak se ty šipky na kraji nenačtou :-/
    Načte to až, když zascroluju na konec stránky...
  • alek napsal(a):

    Jo jinak pokud máte nějaké připomínky nebo narazíte na nějakou chybu, tak samozřejmě sem s tím. Vždycky něco opravím a něco jinýho tim rozbiju :-)

    Kde? Tady na if.ischiam nebo na: http://icefire.ischiam.cz/
  • mně to fachá. Je to vlastně omezený na sloupec #content, jinde se pak lazy load nepoužívá. Tak možná to máš nacachovaný...
  • aj, sorry. Ostrá verze ted vzniká na

    http://www.icefire.cz.scimitar.blueboard.cz/
    http://www.icefire.cz.scimitar.blueboard.cz/forum/

    Tam jsou finální úpravy. Zítra už jen přepneme doménu.
  • Aha
    Zatím co na to koukám, tak to vypadá OK. :-bd Tedy až na ty mraky nepřečtené pošty. Naštěstí jí nemám tolik.

    Mám to zkusit projet v ostatních prohlížečích?
  • alek napsal(a):

    mně to fachá. Je to vlastně omezený na sloupec #content, jinde se pak lazy load nepoužívá. Tak možná to máš nacachovaný...

    Jo aha, promazat cache, na to vždy zapomenu :)

  • Montezuma3 napsal(a):

    Aha
    Zatím co na to koukám, tak to vypadá OK. :-bd Tedy až na ty mraky nepřečtené pošty. Naštěstí jí nemám tolik.

    Mám to zkusit projet v ostatních prohlížečích?

    to asi nemá smysl, to prostě budu řešit později.
  • Monte ty asi můžeš rovnou otestovat tu obnovu hesla, předpokládám, že tobě asi současné nefachá - i když možná ti ho paulcz taky převedl jako mně...
  • Normálně jsem se přihlásil, tak jako na starém webu.
  • Zkusil jsem udělat v nastavení obrázku výřez. Ale tahle funkce asi nefunguje:
    Failed to move uploaded file to target destination (/data/www/18333/icefire_cz/www/forum/uploads/userpics/800/pYFN4AVT2O7BM.jpg).

Přidat komentář

bolditalicunderlinestrikecodeimageurlquotespoiler