Infotext pro uživatele

upraveno 21. října 2012 v Všeobecná diskuze
Takže co všechno tam napsat a na co nezapomenout.

Komentáře

  • anonymové
    logování - na web se vlastně nelogují
    nová hesla/nicky atd.
    propojení webu a fora skrze diskuze
  • upraveno 21. října 2012
    předpokládám že i jak funguje:
    - Q&A
    - Štítky

    btw, když jsem přidával do ButtonBaru tlačítko "spoiler", nechal jsem to jako div (odstavec) místo span. Přijde mi lepší, když to bude uživatele nutit dávat spoilery do odstavců, lepší než spoilerovat věty:
    Pellentesque suscipit mattis convallis. Proin commodo iaculis ante, sed commodo nisi pellentesque sit amet. Integer venenatis viverra egestas. Nullam quis lectus ipsum. Donec commodo hendrerit nisi. Aliquam molestie felis vitae tellus dapibus in congue nisi venenatis. Pellentesque eget diam purus. Maecenas molestie lorem
    versus:
    Pellentesque suscipit mattis convallis. Proin commodo iaculis ante, sed commodo nisi pellentesque sit amet. Integer venenatis viverra egestas. Nullam quis lectus ipsum. Donec commodo hendrerit nisi. Aliquam molestie felis vitae tellus dapibus in congue nisi venenatis. Pellentesque eget diam purus. Maecenas molestie lorem

    To bych tam asi taky zmínil.
  • No já nevim - přijde ti to o tolik lepší než dnešní stav na IF? jako já to chápu, ale oni budou asi nadávat. Tak jestli ten bonus bude za to stát :-) Ono se jim to pak taky bude trochu
    nekontrolovaně
    pak rozpadat, když si nedají náhled.
  • Takže už nebudeme začerňovat, ale bělit?
  • upraveno 21. října 2012
    No já doufám, že je to donutí tak používat (pochopí to rychle). Vždyť je většinou běžný, že jako spoiler je nějaký div (většinou je to pak tlačítko odkrýt/skrýt spoiler). Dyť toto je strašně nepěkný :) --

    Pellentesque suscipit mattis convallis. Proin commodo iaculis ante, sed commodo nisi pellentesque sit amet. Integer venenatis viverra egestas. Nullam quis lectus ipsum. Donec commodo hendrerit nisi. Aliquam molestie felis vitae tellus dapibus in congue nisi venenatis. Pellentesque eget diam purus. Maecenas molestie lorem

    ale jak chceš ty
  • to je, tak jo, budeme je edukovat :-)
  • upraveno 21. října 2012
    :)
    Takže už nebudeme začerňovat, ale bělit?
    Asi budou nováčci zmatení, když si budou pročítat starší diskuze :)
  • no tak barvu budou mít stejnou, ne? Jen je zmate že už to nejde inline...

    odpovězte mi na to, at mi přijde ten mail :-)
  • upraveno 21. října 2012
    Na současném icefire je to class="spoiler", tady taky, takže to bude nový styl, co máme tu.
    nejsem si jist, jeslti chápu, co tím myslíš...
  • alek napsal(a):

    odpovězte mi na to, at mi přijde ten mail :-)

    Jaký mail?
  • Notifikační mail, mám tady nastaveno na tuhle diskuzi zasílání :-)
  • Tak jsem vydal první infotext http://icefire.cz/zima-se-blizi-0

    Myslím, že jsem všechny právě vyděsil :-)
  • upraveno 23. října 2012
    Vyděsit je ještě v pohodě, podstatou webdesignu je nikoho nenasr*t :D, což zjistíme po spuštění :)
  • no tak text si nechám na zítra dopoledne...

    @paulcz ty budeš online zítra k večeru jo? Já asi radši pošlu pokyn k přesunu hned ráno, aby to stihli - nevim jak dlouho jim to potrvá.
  • Jj, vlastně budu online asi už tak ve 14:00, ale tak já myslím, že není nijak důležitý, abych tady hned po spuštění byl. No jsem zvědav na ty reakce :).
  • jj, souhlas, s obojím :-)

Přidat komentář

bolditalicunderlinestrikecodeimageurlquotespoiler