Pluginy

upraveno 29. srpna 2012 v Všeobecná diskuze
O pluginech (a taky test zakládání diskuzí)
124

Komentáře

  • Montezuma3Montezuma3 Karstark ☼
    upraveno 25. října 2012
    =D> :-bd ^:)^ :-O Tak to je solidní výběr ksichtů
  • B-)

    Pluginy registrace s FB, TW, G+ zapnu, až bude přesunutá doména na icefire.cz, jinak to zatím nemá smysl (nefungovalo by to).
  • upraveno 25. října 2012
    Ha, tak plugin na Nickname funguje - tak bych mohl přežít :-)
  • Tak to je super a vlastně tě i můžu zmínit, ale asi jako @alek? :)
  • jj, je tam možnost zobrazovat ten nick pod tím - sice to tam začíná být narvaný, ale je to fajn.
  • jo ještě mě trochu (už dřív) zarazilo, že při psaní zprávy není u seznamu Komu nějaký našeptávač. Ale možná už jste to tu někdo řikal. Časem na to mrknu...
  • Montezuma3Montezuma3 Karstark ☼
    upraveno 25. října 2012
    Nickname může mít až 50 znaků. Možná by nebylo od věci to omezit na 30 :-)
    I když, který blázen by si dával tak dlouhé jméno... 8-}
  • Například "Arttu d´Charo Pán Hvězdného třpytu" ? = 35 znaků :D
  • No můžu to taky omezit přes CSS, aby to někde nepřetejkalo ale zároveň se našmatlalo zase do kodu pluginu.
  • Aha. Mno já jsem to bral podle toho, aby se nick vešel na jeden řádek v sidebaru. Ale teď jsem si uvědomil, že je to blbost, protože kdo má menší prohlížeč, nebude se mu tam vejít ani to 30 znakové :D
  • dobrá připomínka, udělám přes styly a ony se tam doplní ...
  • upraveno 25. října 2012
    hele, tys tam ted něco dělal? házelo mi to sem tam nějakou chybu a v diskuzích mi zmizely věci okolo formuláře pro psaní http://www.icefire.cz.scimitar.blueboard.cz/forum/discussion/51412/zima-se-blizi#latest

    já dělal jen ve stylech...
  • při editaci ho ve foru mam.
  • dělal jsi ted něco v kodu? sem tam se mi objevila php chybka a pak ted nemám na http://www.icefire.cz.scimitar.blueboard.cz/forum/discussion/51412/zima-se-blizi#latest vůbec ty věci okolo formuláře pro psaní.

    já dělal jen ve stylech. Jo a pustil jsem statistiky, který zázračně fachaj
  • aha, zpět, to je asi funkce - button bar se ukáže až po kliknutí do formu
  • ta php chyba byla způsobena mnou, drbal jsem ale do jiného pluginu. Jo ten button bar a ty věci okolo je fičura, ale pravděpodobně to způsobuje ten problém s nezobrazováním buttonbaru v embed vanile a při editaci (při editaci se zobrazí, ale po kliknutí do pole hned zmizí).
  • aha, no v embedu by mi to neva, v editaci je to nepříjemný... holt spravíme časem
  • tušíš, co má být v tom Application ID a Application Secret ve statistikách vanilly? zvláštní, že minulé dva dny staty jsou a dnes a předtím nic...
  • tak ted se mi to asi podařilo registrovat a kody se vygenerovaly. do config.php jsem dal

    $Configuration['Garden']['Analytics']['Enabled'] = TRUE;
  • Tam bych řekl nemá být nic, píše to verified tak imho je to ok. Proč to ukazuje statistiky jen poslední 2 dny opravdu netuším, asi nemá smysl moc řešit -- uvidíme jak se ty statistiky budou chovat při opravdové aktivitě.
  • Když zkusíš párkrát uložit a regenerate (mezitím to hodí chybu), tak to pak hodí:

    3B62-49E5A78E-20D3A6E5
    a70856f01d5312d5dfe21316ab6551e8fc997a16

    pak to ale zase zmizí po refreshi. Tak už to nechme být a schválně uvidíme.
  • stejně tam nasadím Glogl Analytics, což ještě teda nevim jak, snad bude plugin.
  • Povollil jsem plugin All Viewed - funguje zdá se mi, ale v tom bohu Last commented ne. To jen tak na okraj, asi to neni žádný problém...
  • @paulcz Ty máš učet u té cpatchy? Vygeneruješ prosím ty kody? Nebo mám udělat nový účet?
  • Jo hned to jdu vygenerovat
  • No ten latestComment bere informace ohledně počtu přečtených z databáze (nepřišel jsem na jiný způsob), takže proto. No první měsíc to bude docela otravné všechno proklikávat, ale potom už by to mělo být ok, snad to přežijou :).
  • no právě proto jsem ten plugin aktivoval - tam to myslim fachá. A ten Lastcomment se brzo vyřeší, jak budou přibývat nové apod.
  • Jo to je dobrý nápad, jen škoda, že tě to i tak nepřesměruje na poslední stránku.
  • no jo, možná by to nějak v db šlo všem uživatelům nastavit mark all as read ted, ale asi se mi to nechce řešit :-)
  • No to by bylo asi docela hardcore, řeší se to v GDN_UserDiscussion a není to vůbec lehký, protože každému uživateli se tam pro každou diskuzi vytváří nový záznam.

Přidat komentář

bolditalicunderlinestrikecodeimageurlquotespoiler