Čistá instalace

2

Komentáře

  • Ve chvíli, kdy píšu tento příspěvek, je id posledního komentáře na současném icefire 99724, takže 276 komentářů do komentáře s id 100000, to je celkem slušný :).
  • Mohli bysme udělat po migraci takový malý rekapitulační článeček s těmahle statistikama :-)
    @wxttest1 The devs said last month that they will freeze the code by oct end and release 2.1 for testing.
    Proč já jim jen nevěřim, takže rozhodně nic neměním a počítám tedy s timhle týdnem. Jen mě to pobavilo.
  • upraveno 23. října 2012
    Ty statiky jsou dobrý nápad -- daly by se zahrnout i statistiky největších/nejčastějších přispivatelů :), což už jsem asi před měsícem na icefire dával (docela škoda, že mě tehdy spíš nenapadlo ti navrhnout článek ohledně těchto statistik).

    K vanille 2.1 -- taky jim moc nevěřím :). A když to freeznou tak co? Vytvoří novou větev -- jejich práce na vývoji (resp. oprava bugů, novinky už se přidávat nebudou) bude nadále pokračovat dosavadním tempem :D.
  • @paulcz Do pošty jsem ti hodil údaje k novému hostingu.
  • nastavil jsem při tvorbě db porovnávání na utf8_general_ci - koukám, že vanilla použila utf8_unicode_ci - snad s tím nebudou do budoucna problémy...?

    Taky mě zaujalo, že vanilla kombinuje MyISAM a InnoDB - tomuhle skoro vůbec nerozumim, ale to snad taky nebude do budoucna problém.
  • Propojil jsem web s forem, abychom viděli propojení komentů a zdá se mi, že fachá.
  • Jj, vypadá to dobře :)
  • nechci to zakřiknout, ale obešlo se to dokonce i bez zásahů do kodu - ale možná to je tim, že zatim tam pracujeme s tou default šablonou. Styl nasadím zítra.
  • Já na forum taky zatím nedával tento styl, počkám až opravíš to přetékání textu v pmkách, ať se to nemusí kopírovat na dvakrát :)
  • nahraju tam ty styly apod. Trochu ještě přeuspořádám strukturu - místo složky zdroje budou data - tuhle složku tam totiž stejně musím mít, jsou v ní obrázky, který asi nějaký články využívaj. Stejně tak přibude složka img.
  • Ok, teď tam zrovna importuju nové data s tou opravou
  • Tak teď můžeš zkontrolovat ty pmky, v databázi už je, takže hádám, že je to ok.
  • hmm, dobrý, je to tam. Ale to řazení je fakt divný, vůbec nějak nebere ten čas...
  • Jo všiml jsem si, nechápu proč, nevím podle čeho se to řadí, možná se na to podívám, teď už nemám čas. Teď jsem si všiml, že se tam pro změnu přidávají i spamoidní konverzace, takže se podívej, kolik jich tam máš.
  • ve zprávách byl spam?
  • No mě tam poslal odkaz nějaký Harold, na současném icefire tu zprávu nemám, tak to asi nějak odchytil spam-filter. Otázkou je, jak moc je pm-spam běžný, jestli je ho tedy hodně a mám to nějak řešit. Proto se ptám, kolik ho tam máš, já jsem tam měl jen jeden, což jsem smazal.
  • neměl jsem nic a ani ted nemám, tak bych to neřešil
  • Tak mi napsali z hostingu:
    K dokončení objednávky prosíme odklikněte odkaz v emailu od "domena.cz - potvrzení objednávky", tím budou u domény nastaveny naše DNS servery a doména začne fungovat od nás. Potvrzující email přijde na stejnou adresu jako prve heslo.
    Tudíž to už bude na nás. Asi to nechám na zítra dopoledne. Odpo jsem v rpáci, večer ve škole. A ještě to ladím. Taky musím dokonfigurovat Vanillu atd. A taky musim napsat nějaký ten text.
  • upraveno 25. října 2012
    Jj, tak to já budu dopoledne mimo internet, tak snad všechno proběhne v pořádku :)
  • Tak mi večer škola odpadla, budu mít teda čas se tomu víc věnovat. Ale stejně to asi nebudu hrotit a vyladím to a nechám to na pátek.
  • jj, jasně. Si říkám, že bych mohl začít přesouvat diskuze z "0statní" do správných kategorií. Taky by se možná mohli skrýt/smazat některé kategorie (erb, Tapety, Galerie?).
  • jo, ty kategorie jsou zbytečný, smaž. A klidně přesouvej, kde ti to přijde dobrý. Já se ted budu přesouvat domu a potom se na to zas taky vrhnu - ještě musim dokopat web.
  • u těch kategorií je třeba ještě vymslet, kam má wordpress cpát ty diskuze u nových článků. Je tam bud možnost nějaké fixní kategorie, anebo může wp odhadovat správnou rubriku - ale to nemám vůbec otestovaný a moc tomu nevěřim, že by trefoval. Na základě čeho taky, když na foru je zas ta struktura trochu jiná.
  • No to jo, asi do fixní kategorie, pak je možnost to přesunout do správný kategorie.

    BTW co s kategorií Tanec s Draky? Teoreticky by se z tama mohly diskuze přesunout do kategorie "Píseň ledu a ohně" a samotnou diskuzi přejmenovat třeba na Vichry zimy -- do ní pak dát diskuze, které se týkají vichrů (ty jsou zatím v "Ostatní").
  • Tak nastavuu Vanillu. Nastavil jsem, aby členové a hosti neviděli ty Aktivity, to mi přijde jako matoucí blbost.

    Teď přemýšlím jak s registrací. Mail nebudeme vyžadovat? Možná by to odfiltrovalo nějaký spam, což? Ale zas je tam ta captcha - dal jsem tam ty kody odsud.
  • paulcz napsal(a):

    No to jo, asi do fixní kategorie, pak je možnost to přesunout do správný kategorie.

    BTW co s kategorií Tanec s Draky? Teoreticky by se z tama mohly diskuze přesunout do kategorie "Píseň ledu a ohně" a samotnou diskuzi přejmenovat třeba na Vichry zimy -- do ní pak dát diskuze, které se týkají vichrů (ty jsou zatím v "Ostatní").

    Tanec zatím nech, já na to pak mrknu.

  • upraveno 25. října 2012
    alek napsal(a):

    Teď přemýšlím jak s registrací. Mail nebudeme vyžadovat? Možná by to odfiltrovalo nějaký spam, což? Ale zas je tam ta captcha - dal jsem tam ty kody odsud.

    Jj, potvrzení přes e-mail by mohlo odfiltrovat spam.

    Ty klíče nebudou asi fungovat (jiná doména), musí se na recaptcha.net zaregistrovat znovu, ale asi až bude kompletně převedená doména (s tím, že klíč zaregistrujeme s doménou www.icefire.cz). To samé platí pro registraci přes fb, tw, g+.
  • Teď, když jsem došel na stránku: http://www.icefire.cz.scimitar.blueboard.cz/, dostal jsem tuto hlášku --
    Warning: curl_setopt(): CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when an open_basedir is set in /data/www/18333/icefire_cz/www/wp-content/plugins/automatic-youtube-video-posts/class/curl.php(272) : eval()'d code on line 1
    a pod tím asi 50x:
    Warning: Illegal string offset 'attributes' in /data/www/18333/icefire_cz/www/wp-content/plugins/automatic-youtube-video-posts/class/xml.php on line 361
    zase asi ten youtube plugin...

Přidat komentář

bolditalicunderlinestrikecodeimageurlquotespoiler