Detailátor

upraveno 20. října 2012 v Všeobecná diskuze
image
«13

Komentáře

  • U tohodle mě trochu znervoznilo, že asi tak polovina věcí mi přijde lepší na tom horním obrázku než na tom spodním :-))

    Ale velkou roli v tom asi hrajou i různé prohlížeče, páč ve Chromu mám něco z toho ok (třeba tu navigaci).
  • Já mám taky Chrom
  • Jo ve firefoxu vypadá spousta věcí v pořádku (například Založit novou diskuzi, menu).
  • tak v čem na to koukal Monte? viz to menu. Přitom jsem na to nešahal.
  • V Google Chrome, tam to vidím úplně stejně jako on (je to i můj primární prohlížče)
  • No vidiš, můj taky a ikonky v menu mám krásně zarovnaný vertikálně na řádku s textem.
  • zkusím promazat cache atd.
  • možná rozdíl chrome pro mac a jiné
  • V Opeře a ve Firefoxu to mám taky v pořádku. Tak to bude Chromem na Win asi
  • No já mám linux (fedoru 17) a vidím to stejně jako ty. No asi bych to neřešil, třeba se chrome v nějakém updatu polepší...
  • upraveno 21. října 2012
    Hm.. tak dneska se můj notebook asi dobře vyspal (v režimu spánku) a už ty ikonky v menu vidím přesně vedle textu :) nebo jsi s tím něco dělal aleku? :)
  • hehe, je to asi deset minut co jsem omylem zmenšil text v menu - už jsem to zas opravil :-)

    odhaduju teda, že půjde o nějaký konflikt v nastavení písma mezi webem a prohlížečem.
  • Aha, tak to je zajimavé :) (mně přišlo nějaké menší)
  • Že já vůl se na to koukal v IE 6... :-/
  • upraveno 21. října 2012
    Dej screen :D. IE6 je out, holt dinosauři (snad už vyhynuli) budou muset aktualizovat alespoň na středověk (IE7) :)
  • už jsem to radši shodil, tak někdy příště :-)

    naštěstí už i ve firmách asi aktualizovali. IE má za poseldní měsíc na IF 12 %, z toho IE6 0,28 %. tak to mě trochu uklidnilo. IE 7 vyzkoušim snad zítra v práci.
  • to je docela věrný, forum vypadalo ještě trochu hůř :-)
  • Jestli chcete vidět IE7 tak mohu udělat screen. Ale varuji vás, je to pohled jen pro silné povahy.
  • no on tam dokonce tvůrce dal na webu hlášku, že si mají aktualizvat - já to nemam moc rád, ale tady asi neni zbytí, to bych tam musel nasadit nějakou jinou šablonu pro tyhle zmetky - a to neumim, musim to prozkoumat.
  • upraveno 21. října 2012
    Dneska dávala Krisa na icefire ... budu citovat jeden komentář z youtube:
    I have seen everything now
    :D, takže klidně screenuj...

    edit: jé, to je cool feature, vkládají se přímo videa místo odkazu :)
  • Tý jo, ono sem jde vkládat i video? Nebo to umí jen VIP uživatelé? :-)
  • Jsem stejně překvapený jako ty -- viz můj edit u předchozího příspěvku :)
  • To je hezký, na webu se ani neobtěžoval načíst pozadí :)
  • takhle to dopadá s responzivním desginem v IE :-/

    Jinak jsem ted zkoušel notifikační mail. Diakritika ok, jen zase zvláštně vkládá odřádkování:
    Pro přesmě
    rování na diskuzi klikni na následující odkaz:
    h
    ttp://if.ischiam.cz/forum/discussion/comment/848#Comment_848

    Pěkn
    ý den!
  • Když tak se vždycky dá říct, že je to umělecký záměr. Může se to prezentovat jako geometrická abstrakce. Moderně pojata jako webdesign 21. století ;-)
  • To odřádkování je teda pěkné, no nenaděláme s tím asi nic.
  • <div id=":1ib">Montezuma3 okomentoval(a) Infotext pro uživatele<br>
    <br>
    Pro přesm<br>
    ěrování na diskuzi klikni na následující odka<br>
    z:<br>
    <a href="http://if.ischiam.cz/forum/discussion/comment/857#Comment_857"; target="_blank">http://if.ischiam.cz/forum/<wbr>discussion/comment/857#<wbr>Comment_857</a><br>;
    <br>
    P<br>
    ěkný den!<div class="yj6qo"></div><div class="adL"><br>
    </div></div>


    Ha! Ono to zalomí vždy před ě. Akorát u toho odkazu to nechápu. Co zkusit tyhle zprávy bez diakritiky?
  • upraveno 21. října 2012
    Ok, přepíšu to bez diakritiky a bude, že mě to ještě nenapadlo :)

    edit: tak to teď kdyžtak zkus (mně se to odesílá tak i tak ok, takže nemůžu vyzkoušet)

Přidat komentář

bolditalicunderlinestrikecodeimageurlquotespoiler