Bodovačka - test

upraveno 20. října 2012 v Všeobecná diskuze
Test bodovačky:
pravidla:
bla bla bla

AA - Karel, Pepa, Franta, Jon
AB - Nina, Inna, Iva, Ivana

BA - Karel, 2AB

Komentáře

  • Zkouším vytvoření a editaci topicu.

    Jon +30 (40 bodů)
    Nina +2 (12 bodů)
    Pepa 0 (10 bodů)
    Ivana -10 (0 bodů)
  • Montezuma3Montezuma3 Karstark ☼
    upraveno 20. října 2012
    Hele, to jsem se chtěl zeptat, proč když kliknu na Možnosti a zvolím jedinou položku v nabídce Upravit. Proč je u toho to (4 hodin) Co to znamená?
  • To je nějaký limit možnosti editovat příspěvek. Zrušil jsem to, tak schválně.
  • Mimochodem, štítky se dají přidávat tak, že do toho příslušného pole při zakládání diskuze něco napíšeš a stiskneš Enter. Na to by pak asi taky chtělo uživatele upozornit.
  • Pěkně dlouhý štítek :), že tam není nějaké omezení. No snad do toho uživatele nebudou psát romány, kdyžtak to lze smazat v administraci :)
  • omezení tam je, ale je na všechny štítky dohromady. můžeš jich přiřadit/vytvořit 5, ale dohromady nesmí přesáhnout limit.

    Taky by to ještě chtělo poladit ten seznam online uživatelů. ve všech bublinkách mi totiž svítí aktuální čas. nebo jedna minuta zpět. ale jakmile je to víc, jméno ze seznamu zmizí. takže ten čas trochu ztrácí smysl když zobrazuje jen ty, kdo provedli nějakou aktivitu za poslední dvě minuty.
  • upraveno 20. října 2012
    No tak to můžem i smazat. Teď je to nastavený, že se to aktualizuje co 30 sekund, pokud bych to nastavil na třeba 5 minut, tak už by to nějaký smysl mělo. Navíc uživatel se eviduje jako online už když má otevřenou záložku s icefire (narozdíl od současného icefire).
  • Ty štítky nám můžou potenciálně docela přidělat práci, když je nebudeme hlídat. Třeba dlouhý sidebar... tak trochu váham, jestli je používat...?
  • Mně to přijde docela dobrá featura, takže bych raději plugin používal. Nemyslím si, že s tím bude tolik práce. V současnosti je registrovaných tak 1000 uživatelů, z toho je tak desetina aktivní? No a tito uživatelé jak často zakládají nějakou diskuzi? Jestli jednou za 2 dny někdo založí diskuzi -- většina to bude používat správně (napíšeme-li to do nějakého článku), takže si myslím, že to bude úplné minimum na hlídání (navíc se v sidebaru zobrazují jen ty nejpopulárnější a nějaký šílený šťítek bude úplně někde daleko).
    No jak říkám, jsem pro používání pluginu, minimálně bych to vyzkoušel a pokud to bude přidávat moc práce, může se to vypnout.
  • ok, máš pravdu, že tak často nové nevznikaj
  • Montezuma3Montezuma3 Karstark ☼
    upraveno 24. října 2012
    Teprve teď jsem si všiml jednoho rozdílu oproti starému webu. To co je napsané v úvodu topicu. To se zobrazuje nahoře jen na první stránce.
    Takže v topicu bodovačka, nebo v topicu nějaké povídky, bude ona povídka zobrazena jen na prvním stránce diskuze. Hádám, že to asi jen tak nějak na rychlo upravit nejde, co?
  • To asi ne, ja to nevidel jako problem...
  • Problém to určitě není.
    Je to spíš jen luxus. Nemuset klikat na první stránku, ale stačí vyrolovat nahoru.
  • Montezuma3Montezuma3 Karstark ☼
    upraveno 25. října 2012
    @Monte* :-) @:-) @Montezuma3 @Monte @@Monte

Přidat komentář

bolditalicunderlinestrikecodeimageurlquotespoiler