Testovací otázka

upraveno 7. října 2012 v Píseň ledu a ohně
Aleku, už jsi vyřešil to, že patička není v případě krátkých stránek zcela naspodu? :-)

Komentáře

  • tak pořád tu ty šipky nevidim, přihodte koment...
  • Já ty šipky vídím přímo u tvého komentáře. Asi by pomohlo buď zmenšít písmo toho "Odmítnutá odpověď", nebo zvýšít výšku toho divu, kde je datum příspěvku, "Nahlásit" a IP adresa.
  • hmm, já to tu fakt nemam... asi záleží na prohlížeči, tak na to časem přijdu
  • paulcz: Já je zase vidím u toho tvého komentáře
  • upraveno 7. října 2012
    No já myslím, že záleží asi na fontu. Ty máš Trabechut MS? Já si microsoftí fonty teda asi nainstaluju. A hned napíšu...
  • Mám všechny které tu byly zmíněné. Trebuchet také. Ten je asi ve všech Windows
  • Jj, potvrzuji, u Trebuchet je to to stejný... zkusím se podívat co by se s tím dalo dělat
  • je to nějakej kod? co to dělá? má to funkci?
  • No jak to vysvětlit.. když kliknu na jednu z šipek, posouvá se ten obsah vlevo (Nahlásit, "Odmítnutá odpověď"), je to řekl bych jasný znak toho, že se ten štítek "Odmítnutá odpověď/Přijatá odpověď" nevleze do toho divu/spanu... No to se fakt blbě vysvětluje, doufám, že víš co myslím.
  • upraveno 7. října 2012
    No tak už jsou ty šipky přyč:
    .CommentInfo {
    height: 20px;
    }
    Ale i tak mi přijde, že ten label "Odmítnutá"/"Přijatá" odpověď se tam nevleze...
  • Asi jsem se konečně chytil, to se děje když máš užší pohled - mrknu na to. Ale obecně tyhle problémy moc neřešim, páč běžnýho uživatele se to netýká - ten třeba ip adresu vůbec nevidí a má tam tak prostoru dost.
  • Nejsou, já ty šipky vidím pořád
  • no to je prostý, pravdpodobně jsem to zas přepsal. Úpravy ve stylech mi prosím kdyžtak posílejte sem a já přidám, at tomu předejdem.
  • jj, právě proto jsem to tu napsal. Možná by nebylo špatný dat těm štítkům Oznámení, Zavřeno, Odpovězeno, Příjatá odpověď atd. stejný styl jaký má štítek "Nových: X" (kromě té oranžové barvy samozřejmě), ten je totiž mnohem užší a to větší zaoblení hran mi taky přijde lepší.
  • Nerad bych do tohodle standardního chování bootstrapu zbytečně šmatlal, má to svojí logiku...

Přidat komentář

bolditalicunderlinestrikecodeimageurlquotespoiler