Dodělávky

upraveno 26. října 2012 v Všeobecná diskuze
Takže seznam těch nevděčníků plus něco za mě, pro přehled.
2

Komentáře

  • ha ted je to najednou jiný a lepší :-)
  • upraveno 27. října 2012
    No tento :-E a ;-) jsou menší než ten zbytek. No ten plugin nefungoval, tak jsem upravil přímo ten oficiální. Myslíš jako to tlačítko smajlíka z kterého se vyhrnou smajlíci jeslti by nešlo dát do button baru? No nevím jestli by to šlo tak lehce...
  • tak já to šoupnu jen stylama. Kupovidu v části webu to je vysunutý samo osobě mimo textareu

    Mohl bys prosim založit ty diskuze pro ty chybějí media galerie? Už jsem to vesměs vytvořil i obsahově. Např. http://www.icefire.cz/nezarazene/fan-tapety-na-plochu/

    Chybí mi jen dodělaat obsahově galerie videí, ale články s danými id existují, tak na diskuze se to provázat už může.
  • Ok, já ty diskuze jdu vytvořit :)
  • tlačítko seznamu uživatelů na ostrém vyřešeno.
  • good job :)
    Tak diskuze už jsem vytvořil. Mám tam přenést tu současnou verzi smajlíků ? ;)
  • jj, klidně
  • Tenhle (8) smajlík je pěkně na prd. Teď nemůžeme napsat osmičku do závorky ( 8 )
  • upraveno 28. října 2012
    Můžu přepsat na něco jiného (např. [8]) -- co myslíš že by bylo nejvhodnější?
    edit: změnil jsem to na: |8|

    btw docela haluzácky jsem přišel na to, jak zobrazovat hlavičku diskuze na každé stránce (dal jsem grep -r "== 1", neboli rekurzivně prohledat soubory hledat řetězec "== 1") :D
    v applications/vanilla/views/discussion/index.php změna 27-34 na:
    //if ($this->Data('Page') == 1) {
    include $this->FetchViewLocation('discussion', 'discussion');
    echo '</div>'; // close discussion wrap

    $this->FireEvent('AfterDiscussion');
    //} else {
    // echo '</div>'; // close discussion wrap
    //}
  • hustý, já to včera hledal a zkoušel snad hodinu :-)
  • smajlík <3 mi na ostrym nefachá
  • No on nefunguje kvuli tomu znaku "<", smajlíky s tímto znakem nefungují, takže leda změnit na něco jiného, což se zrovna u tohoto smajlíka moc nehodí, ale asi nelze jinak 8-?
  • upraveno 28. října 2012
    Ale jo, už jsem na to přišel, musím tam dát &lt; místo < :)
  • všiml jsi si, že ty notifikační zprávy (popup) v levém dolním rohu jsou na ostrym nějak nastylované? Ale já to nedělal, tak že by v novější vezi VF tomu dali nějakou classu?
  • Jo, taky jsem si toho všiml, asi do toho nějak vrtali no.
  • Můžeš do seznamu přidat jakéhokoli smajlíka a nastavit mu nějaký (jak to nazvat) základ. Třeba :-))> a přidělit k němu ksichtík?
    6e bych zkusil vytvořit nějaké spešl IceFire smajlíky :-E
  • Jasně, že můžu :), jen do toho (pokud alek souhlasí) ;)
  • no že váháte :-)
  • Montezuma3Montezuma3 Karstark ☼
    upraveno 1. listopadu 2012
    @paulcz @alek Tak tady ukázka toho co jsem byl zatím schopen vymyslet a vytvořit:
    image image image image image image image image image image image image image
  • No ještě by to chtělo vymyslet nějaký způsob jak je identifikovat. Například pro image by to mohlo být ":-$" apod, pokud tě něco napadne, tak to sem napiš :), já o tom večer popřemýšlím...
  • hmm nebo :-E
    <xp=
    Na ICQ se myslím různé nestandartní smajlíci dělaly tak, že se nějaké slovo vložilo mezi hvězdičky. Třeba *stark* *tully* *fire* *godswood*
  • Aha, to už je čert. Nebyl by místo čerta dobrý třeba >:D
  • upraveno 1. listopadu 2012
    Jj, asi to udělám tak, že je vložím mezi dvojtečky -- :stark:, :tully: atd. asi rovnou změním ty smajlíky, když se ty co používá wordpress očividně líbí víc ;-)
  • Teď mě ještě napadlo, že když se takto do hvězdiček, nebo nějak upraví ta základní skupina smajlíků. třeba :-) a *:-)* tak mužou někteří prostě napsat jen textově smajlíka : ) (bez mezer) a on zůstane v textové podobě. A ti co chtějí do příspěvku vložit obrázkového, tak si prostě otevřou tu nabídku smajlíku, vyberou a do textu se pak vloží třeba *:)* a ten se pak zobrazí jako obrázkový
  • Tak to budu muset ještě změnit ty dva, aby stylem a velikostí odpovídaly těm novým
  • upraveno 1. listopadu 2012
    Montezuma3 napsal(a):

    Teď mě ještě napadlo, že když se takto do hvězdiček, nebo nějak upraví ta základní skupina smajlíků. třeba :-) a *:-)* tak mužou někteří prostě napsat jen textově smajlíka : ) (bez mezer) a on zůstane v textové podobě. A ti co chtějí do příspěvku vložit obrázkového, tak si prostě otevřou tu nabídku smajlíku, vyberou a do textu se pak vloží třeba *:)* a ten se pak zobrazí jako obrázkový

    Jo to mě taky napadlo, tak já to tak udělám, pokud alek nic nenamítá :)
  • upraveno 1. listopadu 2012
    No to teda namítá :-), to je přátelé trochu nesmysl, to pls nedělejme.

    Těm kterým vadí smajlíky přece nejde o smajlíky v jejich textech ale hlavně o texty, které čtou. Proto jsme zvolily ty jemnější smajlíky. Ale musí to fungovat pořád stejně. Když prostě napíšu :-) tak se to musí přenést, ne že kvůli tomu polezu do pitomýho menu.
  • Mno ty co nechtějí používat obrázkové smajlíky. Naučily se psát textové s mezerami. : )
    Nebo používají smajlíky, které se nepřevedou na obrázek. Já osobně, když chci použít obrázkového, tak vlezu automaticky do nabídky a tam si nějakého vyberu. Takto to oddělit mi přišlo jako dobrý nápad. :-/
  • Já prostě nechápu proč :-) a :smile: má být zobrazeno dvakrát, když to nese stejnou informaci.

    Já třeba nabídku nechci vůbec používat, zdržujeme mě to, ale chci smajlíky používat a chci prostě aby fungovaly, tedy se převáděly. Za chvíli to skončí u toho, že bude mít každý uživatel svou vlastní sadu smajlíků... :-)
  • upraveno 1. listopadu 2012
    alek napsal(a):

    No to teda namítá :-), to je přátelé trochu nesmysl, to pls nedělejme.

    Tak to sorry, potřeboval jsem někam jít, tak jsem to chtěl udělal a nečekal jsem na odpověď. Smajlíky jsem změnil, protože asi 10 lidí napsalo, že se jim líbí víc. Dát smajlíky jako :xxx: mi přišlo logičtější. Tak co změnit zpět (to :xxx: na :),:D atd.)? Že bude v několika komentářích :xxx: je imho celkem jedno.

    No asi jsem to opravdu přehnal, od teď (to říkám asi často :D) budu nejdříve psát sem (resp. čekat na tvůj názor) :)

Přidat komentář

bolditalicunderlinestrikecodeimageurlquotespoiler