Dodělávky

upraveno 26. října 2012 v Všeobecná diskuze
Takže seznam těch nevděčníků plus něco za mě, pro přehled.
«13

Komentáře

  • upraveno 30. prosince 2012
    1. embed diskuze ve WP - nevyskakuje logovací okno, není button bar
    2. Pinterest, Twitter ve WP
    3. Sociální buttonky, sdílení ve WP
    4. Dostylovat notifikace
    5. Vymyslet posouvací šipky - do sidebrau? pozadí?
    6. Nefunkčnost kontroly pravopisu ve FF? (Ve chromu jde)
    7. Vysunout smajlíky z textarey na foru
    8. Jde mít jiný seznam smajlíků? neanimované?
    9. Seřadit #panel ve foru - novinky nad kategorie (mělo by snad jít přes config)
    10. IE8 - obrázky - možná problém se skriptem lazy load
    11. editace postu - chybí button bar (viz 1)
    12. PMky - chybí našeptávač nicků, přitom v založené PMce lze přidávat lidi pomocí našeptávače
    13. Promyslet redirecty adres
    14. Převést ze starého webu affiliate box
    15. Doplnit obsah media gallery
    16. Zobrazit hlavičku diskuze na každé stránce
    17. Nefunkční RSS ve foru
    18. zobrazovat vždy button bar, zrušit problikávání při kliknutí do textarey
    19. Při odeslání postu refreshnout stránku, aby uživatel viděl, že něco přibyo - nebo něco sofistikovanšjího, co ještě řekne, kolik toho přibylo.
    20. Přidat "náhled" do konverzací
    21. Možnost přejít na jakoukoliv stránku v diskuzi (nějaký inputfield, kde lze zadat číslo stránky)

    @paulcz netušíš něco z toho přesněji? (body 9, 8, 6 třeba)

    Klidně přidejte další věci, pokud jste je zaznamenali.
  • Jo, já se na to určitě podívám. Kontrolu pravopisu nepoužívám, ale zkusím na to přijít. Jiný seznam smajlíků pujde určitě -- dal bych ty stejné co jsou ve WP.

    No dneska jsem tady dost neaktivní a asi toho ani moc neudělám (spíš nic). Spal jsem 4 hodiny (byl jsem na tom Skyfallu) + 4 hodinová cesta a během toho řeším ještě pár jiných věcí, takže ani nestíhám reagovat na komentáře :/.
  • v poho, já jsem ten první nápor nějak odrazil :-)

    ve Wp jsou smajlíky? To ani nevim. Mrknu na google na nějaký smajlíky co by se daly použít. Ale netřeba to hrotit, oni to přežijou.
  • upraveno 26. října 2012
    No popravdě nechápu jak to stíháš takhle reagovat :D -- máš v tom pořádnou praxi :)

    ve WP vidím smajlíky -- např. i v článku Nový Ice & Fire. Např tyto: imageimage
    Mně se tito smajlíci celkem líbí -- záleží co ostatní :).
  • už jsem je našel, je jich 22, jsou rozhodně normálnější :-)
  • Je někde nějaký přehled těch smajlíků?
  • Jo už jsem na ně koukal. Já ale měl na mysli spíš nějaký přehled různých druhů. Sad nebo tak něco, ze kterých by se dalo vybírat, která tam nasadit.
  • něco jsem googlil a skončil jsem u tohodle :-)
  • Teď koukám do té bubliny, kde se vypisuje seznam nových komentářů (Upozornění) a je dost nevzhledně uspořádaná.
    Ten čas by mohl být napsaný hned pod XXX okomentoval(a) a pod tím už jen odkaz na diskuzi. A ještě to trošku odsadit (z boku) od avataru uživatele, aby to na něj nebylo tak nalepené.
  • 4. Dostylovat notifikace :-)
  • @paulcz díky za úklid v configu - já ted všechno házím ve stylech a jinde na konec s tím, že až se to přežene, udělám si úklidovou chvíli :-)
  • Já jsem uklízel config? :D Nic jsem teď v configu nedělal :)
  • hmm, tak on to teda nějak seřazuje poté, co něco změníš v nastavení a nakonec přihodí: // Last edited by paulcz (88.101.131.61)2012-10-26 21:11:59
  • jj, to potom jo, v tu dobu jsem v nastavení vypnul/zapnul jeden plugin :)
  • hmmm, takovou chytrou čistírnu, co by přeskládalo souvislé věci k sobě bych potřeboval i ve stylu :-)
  • @paulcz Nevíš, jak přidat odkaz do toho sidebar menu, jak tam jsou kategorie, záložky apod? Chtěl bych tam dát odkaz na ten seznam uživatelů http://www.icefire.cz/forum/plugin/MembersListEnh/
  • No dělá se to určitě nějakým eventem. Máš ten plugin i tady? Ať do toho nezkouším vrtat na ostrým icefire :)
  • je tady, jen nenastylovanej, http://if.ischiam.cz/forum/plugin/MembersListEnh

    On ten plugin se nějak automaticky přidává do měnu, jenže to my tady nepoužíváme.
  • Jo tak já se na to později podívám, teď musím vyřešit další věci (např ty diskuze) :)
  • Tak teda za boha nemůžu přijít, jak se to dělá, přitom to vypadá jako relativně jednoduchá věc. Další věc, která mě napadla (ale vypadá to asi dost divně), to dát do sidebaru jako zprávu -- viz zpráva tady v sidebaru "neco".
  • jj, už jsem o tom taky uvažoval. Něco vymyslim, zapomen na to.

    Trochu jsem doplnil úkoly nahoře a ted se vrhl na ten obsah galerií.
  • Asi jdu předělat ty emotikony :)
  • upraveno 27. října 2012
    A mám tam dát jenom těch 22 smajlíku, nebo jen nehradit některé smajlíky a zbytek tam nechat?
  • zkusím, vypadají řekl bych ještě líp
  • upraveno 27. října 2012
    8-) 8-| :-E 8-? :-D (8) 8-x 8-P :?: :-P :-( :-O :-) ;-| :!: ;-)
    co myslíte?
  • To používá stejnej mechanismu, jo? Nebo jsi prostě jen využil obrázky? Nešlo by to nějak zakomponovat k tomu button baru?

    Divný je jen, že mi přijdou ,že některý jsou větší.

Přidat komentář

bolditalicunderlinestrikecodeimageurlquotespoiler